Zrzucanie zbędnych kilogramów. Na początek dieta!

Zrzucanie zbędnych kilogramów. Na początek dieta!

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym osiągniesz wymarzoną wagę jeszcze w tym roku. Działaj w zgodzie z 10-dniowym planem diety, a wówczas osiągniesz wspaniałe wyniki.

Zmniejszenie wagi ciała: Jeśli próbujesz zrzucić zbędne kilogramy po lecie, albo chcesz, żeby strój kąpielowy znów na ciebie pasował, a może marzysz o rozpoczęciu zdrowego stylu życia – to masz świadomość, że to wszystko wymaga cierpliwości oraz czasu. Wszyscy stosujemy różne diety oraz porady fitnessowe, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Część osób odnosi sukces poprzez przejęcie ekstremalnych środków, część zaś walczy aż do momentu, gdy traci nadzieję. Faktem jest, że łatwo zrzucić zbędne kilogramy, ale trzeba to właściwie zrobić. Podajemy 10 tajników, które pomogą wam uzyskać wymarzoną wagę jeszcze w tym roku. Dzięki wprowadzeniu ich w życie będziecie też prowadzić je  w zdrowszy sposób.

1. Początek dnia – trening

Nastaw budzik 20 minut wcześniej niż dotychczas, aby mieć czas na trenowanie. Dzięki badaniom wiemy, że ludzie którzy rano ćwiczą, są zdrowsi i szczuplejsi od tych, którzy tego nie robią lub robią to później. Dzięki porannym ćwiczeniom poprawi się twój nastrój i zyskasz energię na cały dzień.

2. Unikaj wagi

Ważenie się może być mylące i demotywujące. Waga nie bierze pod uwagę nabytej przez nas tkanki mięśniowej, a także może być po prostu zepsuta. Najlepiej ważyć się wyłącznie raz w tygodniu rano.

3. Noś własne przekąski

Okazuje się, że jedzenie, które przygotowujemy sami, jest dobre i zdrowe, zaś gdy sięgamy po gotowe przekąski, to niepotrzebnie spożywamy coś niezdrowego. Bardzo dobrze jest mieć zawsze przy sobie własne przekąski – w podróży, w pracy, czy na spacerze. Najlepiej, by zawierały one orzechy, jogurt naturalny, owoce, kiełki, chilli, gorzką czekoladę itp. Takie przekąski znajdziesz np. w diecie pudełkowej dedykowanej osobom chcącym pozbyć się dodatkowych kilogramów. Dowiedz się więcej tutaj.

4. Jedzenie jabłka

Mówi się tak: „zjedz jabłko bądź je sobie wyobraź”. Jeżeli nie jesteś na tyle głodny, by zjeść całe jabłko, to nie głód, lecz znudzenie. Wówczas najlepiej zajmij się swoim hobby: czytaniem, śpiewaniem czy czymś innym. Nie jest dobrze myśleć o jedzeniu w czasie procesu odchudzania.

5. Jedz w domu

Staraj się przez 10 dni jeść jak najczęściej w domu, samodzielnie przez siebie wykonywane posiłki. Dzięki temu unikniesz takich składników jak cukry, sól czy tłuszcze. Efekty pozytywnie cię zaskoczą.

6. Pokochaj wodę

Zwiększaj ilość spożywanej w ciągu dnia wody, a także pokochaj pływanie. Pij także zielone soki warzywne. W zależności od pory roku, korzystaj z darów, które nam oferuje. Letnie warzywa i owoce posiadają 96% wody. Z wyników badań wynika, że ludzie zwiększyli tempo przemiany materii aż o 30%, gdy zwiększyli ilość spożywanej codziennie wody.

7. Nie spiesz się

Delektuj się jedzeniem zamiast je pochłaniać. Należy jeść powoli, bo pokarm lepiej się wchłania, a nasze porcje się zmniejszają. Warto jeść w stanie odprężenia, aby trawienie i wchłanianie było optymalne.

8. Pamiętaj o białku

Białko pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcz. Jedz jajka, ryby, sery, kurczaka, soczewicę, mięso czy kiełki. Białko długo się trawi, więc przez dłuższy czas jesteś najedzony i nie sięgasz po przekąski.

9. Uważaj na niezdrowe jedzenie

Kupowanie czy spożywanie niezdrowego jedzenia nikomu nie służy. Po prostu zrezygnuj z tego całkowicie. Niech cię nie kusi na półce w kuchni.

10. Wyobraź sobie wymarzoną wagę

Wyobraź sobie siebie w wymarzonych rozmiarach, w wyśnionym stroju i o idealnej sylwetce. Pozwól ponieść się wyobraźni. Stosuj wzmocnienia pozytywne i uwierz, że osiągniesz wymarzoną wagę w 10 dni.

Previous Która forma kontroli urodzeń jest dla ciebie odpowiednia?
Next Dieta autoimmunologiczna. Na czym polega? - co trzeba wiedzieć

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Dieta autoimmunologiczna. Na czym polega? – co trzeba wiedzieć

Dieta autoimmunologiczna, zwana także protokołem autoimmunologicznym, to dość restrykcyjny rodzaj jadłospisu paleo. Dedykowany jest osobom, które zmagają się z chorobami immunologicznymi. Wyeliminowane zostają w nim pokarmy najczęściej spożywane, jednocześnie zwiększa

Life&Style 0 Comments

Telefony Huawei

Chińska firma telekomunikacyjna produkuje telefony komórkowe od 1997 roku. Jest również największym producentem infrastruktury telekomunikacyjnej na świecie. Firma produkuje również smartfony i tablety z systemem Android. Niedawno weszła na rynek

Life&Style 0 Comments

Najciekawsze klocki i lalki dla dziewczynek

Wybór odpowiedniej zabawki dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. Trzeba wiedzieć, co podoba się dziecku, znaleźć produkt, który będzie niósł ze sobą odpowiednie wartości edukacyjne, będzie bezpieczny i dostosowany do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź