ZLIKWIDOWANA PLANTACJA

ZLIKWIDOWANA PLANTACJA

Opatowscy policjanci na terenie nieużytków gruntowych w gminie Iwaniska zabezpieczyli nielegalną plantację nielegalnych konopi. Mundurowi ustalają właściciela 12 przejętych krzewów.

Drobiazgowa praca opatowskich kryminalnych doprowadziła do zlikwidowania plantacji konopi innych niż włókniste. Z informacji jakie posiadali mundurowi wynikało, że na terenie nieużytków gruntowych w gminie Iwaniska może znajdować się plantacja nielegalnych krzewów. Wczoraj policjanci zabezpieczyli tam 12 sadzonek. Policjanci pracują nad ustaleniem osoby zajmującej się tym przestępczym procederem.

Za nielegalną uprawę konopi indyjskich ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. AF

Previous SZCZĘŚLIWE ODNALEZIENIE ZAGINIONEJ
Next PODEJRZANA INWESTYCJA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w województwie świętokrzyskim

Wojewódzkie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęła Msza Święta w intencji Żołnierzy Wyklętych w kieleckiej Bazylice Katedralnej. Po jej zakończeniu uczestnicy obchodów m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp.

Wiadomości 0 Comments

Przerwane zakupy przez dzielnicowego po służbie

Dzięki czujności dzielnicowego ze strawczyńskiego komisariatu 36- letnia mieszkanka powiatu najbliższy rok spędzi w więziennej celi. Kobieta była poszukiwana, bowiem nie stawiła się do aresztu aby odbyć zasądzoną karę. Ponadto

Wiadomości 0 Comments

Podejrzani o dokonanie rozboju trafili do policyjnej celi

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 32, 38, 41 –latkowi, którzy są podejrzani o dokonali rozboju. W minioną sobotę, na terenie osiedla Czarów napastnicy włamali się do jednego z mieszkań,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź