Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspierani przez kryminalnych z ostrowieckiej jednostki Policji zlikwidowali 2 plantacje konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny, z których można by wyprodukować 4 kilogramy marihuany.

Od pewnego czasu funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zajmowali się sprawą uprawy konopi innych niż włókniste. Z ustaleń śledczych wynikało, że nielegalne rośliny miały rosnąć na terenie powiatu ostrowickiego. Wczoraj rano świętokrzyscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim dotarli na jedno z pól znajdujących się na terenie powiatu. Tam jak się okazało zostały zorganizowane 2 plantacje konopi. Stróże prawa łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny w różnych fazach wzrostu. Najwyższe z nich mierzyły ponad 150 centymetrów. Z ustań śledczych wynika, iż ze zlikwidowanej plantacji można by było wyprodukować minimum 4 kilogramy marihuany, co pozwoliłoby odurzyć kilka tysięcy osób.

Obecnie funkcjonariusze w związku z tą sprawą nadal realizują wiele czynności i ustalają do kogo należały nielegalne konopie. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous Posiadał znaczną ilość narkotyków
Next Za głupi żart odpowie przed sądem

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

CIOS W NARKOTYKOWY BIZNES

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 20 do 28 lat. Policjanci w dwóch pojazdach, którymi poruszali się

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI NIELEGALNY ALKOHOL I PAPIEROSY

Starachowiccy policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę podejrzewaną o handel wyrobami tytoniowymi i alkoholowymi bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zabezpieczyli blisko 4000 sztuk papierosów i ponad 4 litry wyrobu alkoholowego bez polskich

Kielce na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANI TRAFILI „ZA KRATY”

Nie ma tygodnia by świętokrzyscy policjanci nie zatrzymali osoby, która jest poszukiwana gdyż ukrawa się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko wczoraj funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 3 takich mężczyzn.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!