Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspierani przez kryminalnych z ostrowieckiej jednostki Policji zlikwidowali 2 plantacje konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny, z których można by wyprodukować 4 kilogramy marihuany.

Od pewnego czasu funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zajmowali się sprawą uprawy konopi innych niż włókniste. Z ustaleń śledczych wynikało, że nielegalne rośliny miały rosnąć na terenie powiatu ostrowickiego. Wczoraj rano świętokrzyscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim dotarli na jedno z pól znajdujących się na terenie powiatu. Tam jak się okazało zostały zorganizowane 2 plantacje konopi. Stróże prawa łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny w różnych fazach wzrostu. Najwyższe z nich mierzyły ponad 150 centymetrów. Z ustań śledczych wynika, iż ze zlikwidowanej plantacji można by było wyprodukować minimum 4 kilogramy marihuany, co pozwoliłoby odurzyć kilka tysięcy osób.

Obecnie funkcjonariusze w związku z tą sprawą nadal realizują wiele czynności i ustalają do kogo należały nielegalne konopie. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous Posiadał znaczną ilość narkotyków
Next Za głupi żart odpowie przed sądem

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA UPRAWA KONOPI

Dzisiaj policjanci z komisariatu w Solcu – Zdroju zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Na terenie gminy Nowy Korczyn stróże prawa zabezpieczyli 10 krzaków w różnej fazie wzrostu. Śledczy będą wyjaśniać, kto

Kielce na Sygnale 0 Comments

BLISKO 350 BUTELEK NIELEGALNEGO ALKOHOLU NIE TRAFI NA RYNEK

Funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczość Gospodarczą wspólnie z policjantami Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz funkcjonariuszką Izby Celnej w Kielcach zatrzymali 66-letniego mężczyznę.

Kielce na Sygnale 0 Comments

POWRÓT DO KRAJU Z PRZYSTANKIEM W POLICYJNEJ CELI

Kieleccy policjanci przerwali 36- letniemu obywatelowi Mołdawii powrót do swojego kraju. Okazało się, że mężczyzna na terenie województwa pomorskiego w miniony poniedziałek dokonał kradzieży elektronicznych przedmiotów oraz pieniędzy na szkodę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź