Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Zlikwidowali 2 plantacje, z których można by wyprodukować 4 kg marihuany

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspierani przez kryminalnych z ostrowieckiej jednostki Policji zlikwidowali 2 plantacje konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny, z których można by wyprodukować 4 kilogramy marihuany.

Od pewnego czasu funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zajmowali się sprawą uprawy konopi innych niż włókniste. Z ustaleń śledczych wynikało, że nielegalne rośliny miały rosnąć na terenie powiatu ostrowickiego. Wczoraj rano świętokrzyscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim dotarli na jedno z pól znajdujących się na terenie powiatu. Tam jak się okazało zostały zorganizowane 2 plantacje konopi. Stróże prawa łącznie zabezpieczyli 174 nielegalne rośliny w różnych fazach wzrostu. Najwyższe z nich mierzyły ponad 150 centymetrów. Z ustań śledczych wynika, iż ze zlikwidowanej plantacji można by było wyprodukować minimum 4 kilogramy marihuany, co pozwoliłoby odurzyć kilka tysięcy osób.

Obecnie funkcjonariusze w związku z tą sprawą nadal realizują wiele czynności i ustalają do kogo należały nielegalne konopie. Za tego typu przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous Posiadał znaczną ilość narkotyków
Next Za głupi żart odpowie przed sądem

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

W DOMU UKRYWAŁ AMFETAMINĘ

Kieleccy policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali w środę 40- letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze w mieszkaniu należącym do mężczyzny ujawnili ponad 5 gramów amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat

Kielce na Sygnale 0 Comments

PRZEJĘLI ZNACZNĄ ILOŚĆ DOPALACZY I NIELEGALNE AUTOMATY

Cios w nielegalny proceder wymierzyli w piątek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno Skarbowego. W wyniku ich działań przejętych zostało blisko kilogram

Kielce na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO

Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach w nocy z piątku na sobotę odnaleźli 50-letniego mieszkańca Warszawy, który według zgłoszenia miał zgubić się w lesie. Pomoc mundurowych nadeszła w ostatniej chwili.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!