ZAKOŃCZYŁ UPRAWĘ I HANDEL, A KOLEJNE MIESIĄCE SPĘDZI W ARESZCIE.

ZAKOŃCZYŁ UPRAWĘ I HANDEL, A KOLEJNE MIESIĄCE SPĘDZI W ARESZCIE.

Świętokrzyscy policjanci w Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową wsparci przez kryminalnych z Bytomia, zatrzymali w miniony czwartek 41-latka z województwa śląskiego. W wynajmowanym przez mężczyznę mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli 36 krzewów konopi innych niż włókniste oraz blisko 4,5 kg marihuany. Za uprawę i wprowadzanie do obrotu środków odurzających mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach od pewnego czasu przyglądali się 41-latkowi z województwa śląskiego podejrzewając, że może on mieć związek z narkotykowym procederem. W miniony czwartek świętokrzyscy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Bytomia, złożyli służbową wizytę mężczyźnie. Po wejściu do wynajmowanego przez 41-latka mieszkania, podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W jednym z pokoi znajdowały się trzy profesjonalnie wyposażone namioty, a w nich łącznie 36 krzewów konopi innych niż włókniste. Dodatkowo w mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 4,5 kg gotowego suszu, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli plantację i gotowy produkt, a 41-latek trafił od policyjnej celi.  Mężczyzna przyznał się do uprawy i wprowadzanie do obrotu środków odurzających. W piątek sąd zadecydował  jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za przestępstwa, których dopuścił się 41-latek grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous WYMACHIWAŁ NOŻAMI W GALERII I MÓWIŁ DO PLAKATÓW
Next POLICYJNE DZIAŁANIA PRZECIWKO KIERUJĄCYM POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

O BEZPIECZEŃSTWIE Z SENIORAMI

Dziś policjanci z Komisariatu Policji II w Kielcach mł.asp. Anita Biesaga oraz mł.asp. Dariusz Kucharski, złożyli wizytę w Domu Seniora w Kielcach przy ulicy Naruszewicza. Podczas spotkania została omówiona m.in.

Wiadomości 0 Comments

Właściwości dzikiej róży

Dzika róża to roślina wieloletnia, na świecie istnieje ponad sto gatunków dzikiej róży, nie jest kapryśna, dlatego rośnie wszędzie i nie wymaga szczególnej opieki. Krzew róży może osiągnąć wysokość 2,5-3

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli broń i amunicję

Kieleccy policjanci w jednym mieszkań na terenie miasta ujawnili nielegalnie posiadaną broń i amunicję. W związku ze sprawą zatrzymany został 46 – letni mężczyzna. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź