ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ AMFETAMINY

ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ AMFETAMINY

Kryminalni z Komisariatu Policji I w Kielcach zatrzymali w poniedziałkowy wieczór 29- letniego mieszkańca miasta, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 85 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Kielcach od jakiegoś czasu podejrzewali, że 29- letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. W poniedziałkowy wieczór kryminalni, wspólnie z funkcjonariuszami zwalczającymi przestępczość gospodarczą, złożyli mu wizytę. W trakcie przeszukania stróże prawa ujawnili 85 gramów białego proszku. Wstępne badanie wykazało, że była to amfetamina. 29- latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

O losie kielczanina teraz zdecyduje sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous KIELECKA DROGÓWKA RADZI
Next „AMATORZY” ŁADOWAREK W POLICYJNYM ARESZCIE

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY Z KONTRABANDĄ

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 53 -latka, u którego ujawnili i zabezpieczyli 11300 paczek papierosów, 350 sztuk papierosów, 60 litrów prawdopodobnie

Kielce na Sygnale 0 Comments

SUSZ ROŚLINNY W KIESZENI NASTOLATKA

Kieleccy policjanci zatrzymali wczoraj 16- letniego mieszkańca miasta. Młody chłopak miał przy sobie ponad 30 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Sprawą nastolatka zajmie się teraz sąd dla nieletnich.

Kielce na Sygnale 0 Comments

KILKUNASTOKILOMETROWY POŚCIG ZAKOŃCZONY ZATRZYMANIEM NIETRZEŹWEGO KIEROWCY

Wczoraj w nocy funkcjonariusze Świętokrzyskiej Służby Celnej zatrzymali 21-letniego kierowcę, który będąc w stanie nietrzeźwości nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki. Za czyny, których się dopuścił

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź