Uratowali staruszkę z płonącego domu

Uratowali staruszkę z płonącego domu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich ewakuowali z płonącego domu 80-letnią kobietę, której poddasze domu zajęły płomienie z palącej się sąsiedniej posesji. Nieświadomą niebezpieczeństwa kobietę policjanci wynieśli z domu i zapewnili opiekę jej rodziny.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci pełniący służbę w Nieetatowym Zespole Policji w Sielpi otrzymali zgłoszenie, że w sąsiednich Gatnikach płonie drewniany dom. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zauważyli, że dom spłonął już prawie doszczętnie natomiast ogień dosięgnął poddasza sąsiedniego budynku. Funkcjonariusze ustalili, że może przebywać tam staruszka. Nie zważając na realne zagrożenie własnego zdrowia i życia sierż. sztab. Kamil Michalski, sierż. Tomasz Pękala, sierż. sztab. Łukasz Loranty oraz sierż. Marcin Łyczek weszli do wnętrza budynku. Pokonując liczne przeszkody oraz walcząc z dymem oraz wysoką temperaturą, policjanci ewakuowali śpiącą i niczego nieświadomą 80-latkę. Kobieta cała i zdrowa została oddana pod opiekę swoim bliskim. Na miejscu Straż Pożarna ugasiła płonące budynki.

Previous Podejrzani o dokonanie rozboju trafili do policyjnej celi
Next Nasiona marihuany, czyli super food

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Praca w Świętokrzyskiem czeka – 1/3 firm będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ok. 9%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

W niedzielę w ręce pińczowskich policjantów „wpadło” trzech mieszkańców Kielc, którzy byli podejrzewani o przestępstwo usiłowania kradzieży towarów na kwotę blisko 1800 zł., na szkodę jednego z dużych dyskontów spożywczych.

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczyli amfetaminę i kontrabandę

Starachowiccy policjanci zatrzymali 47-letnią kobietę podejrzewaną o posiadanie wyrobów tytoniowych i krajanki tytoniu bez polskich znaków akcyzy. W ręce stróżów prawa „wpadł” również 44-latek, u którego w kurtce mundurowi znaleźli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź