Tymczasowy areszt dla 43-letniego napastnika

Tymczasowy areszt dla 43-letniego napastnika

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który mógł zakończyć się śmiercią odpowie przed sądem 43- latek, którego w środowy poranek zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy miejskiej. Śledczy ustalili, że mężczyzna ten we wtorkowe popołudnie ugodził ostrym narzędziem 34- letniego mieszkańca gminy Chęciny. Do zdarzenia doszło około godziny 18, w jednym z wieżowców na osiedlu Jagiellońskie. Decyzją sądu napastnik został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Sytuacja miała swój początek we wtorek, przed godziną 19. W jednym z wieżowców na osiedlu Jagiellońskie kobieta znalazła leżącego pomiędzy piętrami, nietrzeźwego 34- latka. Mężczyzna miał widoczne zranienie w okolicy klatki piersiowej. Poszkodowany trafił do szpitala. Na miejscu swoje czynności rozpoczęli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wsparci przez policjantów z komisariatu przy ul. Kołłątaja. Ustalenia wykonane bezpośrednio na miejscu zdarzenia oraz zebrane ślady sprawiły, że już w środowy poranek stróże prawa zapukali do jednego z mieszkań w bloku, w którym odnaleziony został 34- latek. Drzwi kryminalnym z kieleckiej komendy otwarł bardzo zaskoczony 43- latek, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy ustalili, że zatrzymany mężczyzna spowodował ostrym narzędziem ciężkie obrażenia 34- latka, które mogły spowodować jego śmierć. Napastnik decyzją kieleckiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za czyn, którego się dopuścił może usłyszeć nawet „dożywocie”.

Previous Zalety drukarni internetowej
Next 14-letni oprawca zwierząt

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczyli nielegalną krajankę i papierosy

W ręce funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zwalczających przestępczość gospodarczą wpadł w piątkowy poranek 54- letni mieszkaniec powiatu. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez mężczyznę ujawnili 13

Wiadomości 0 Comments

Rozbójnik w rękach kieleckich policjantów

O dokonanie rozboju na 33- latku podejrzewają śledczy z komisariatu przy ul. Śniadeckich 22- latka, zatrzymanego w poniedziałkowe przedpołudnie. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna w niedzielę, po godzinie 16 na ul.

Wiadomości 0 Comments

„POWIAT KIELECKI PRZECIWKO HANDLOWI LUDŹMI”

Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kielcach odbyła się konferencja pt. „Powiat Kielecki przeciwko handlowi ludźmi”. Spotkanie skierowane było do nauczycieli, rodziców, młodzieży oraz osób, które decydują się na emigrację

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!