Telefony Huawei

Telefony Huawei

Chińska firma telekomunikacyjna produkuje telefony komórkowe od 1997 roku. Jest również największym producentem infrastruktury telekomunikacyjnej na świecie. Firma produkuje również smartfony i tablety z systemem Android. Niedawno weszła na rynek smartfonów z urządzeniem z systemem Android Wear. Jest to kolejny jeden z dużych producentów smartfonów z Chin. Najnowszą mobilną premierą Huawei jest P Smart 2021. Smartfon został wprowadzony na rynek 29 września 2020 roku. Telefon jest wyposażony w 6,67-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 2400 pikseli na 1080 pikseli.

Pochodzi z 4GB pamięci RAM. W telefonie znajduje się 128 GB wewnętrznej pamięci masowej, którą można rozszerzyć do 512 GB za pomocą karty microSD. Jeśli chodzi o kamery, Huawei P Smart 2021 pakuje 48-megapikselową (f/1,0) + 8-megapikselową (f/2,4) + 2-megapikselową (f/2,4) + 2-megapikselową (f/2,4) kamerę główną z tyłu oraz 8-megapikselową kamerę przednią dla osób niepełnosprawnych. Huawei P Smart 2021 działa pod kontrolą systemu Android 10 i jest zasilany przez niewymienną baterię 5000mAh. Ma wymiary 165,65 x 76,88 x 9,26 (wysokość x szerokość x grubość) i waży 206,00 gramów.

Huawei P Smart 2021 jest podwójnym smartfonem SIM (GSM i GSM), który akceptuje Nano-SIM i Nano-SIM. Opcje łączności obejmują Wi-Fi, GPS, Bluetooth, USB Type-C, 3G i 4G. Czujniki w telefonie obejmują czujnik linii papilarnych, magnetometr kompasowy, czujnik zbliżeniowy, przyspieszeniomierz i czujnik światła otoczenia.

Istnieje sposób na uzyskanie wielu popularnych aplikacji na smartfonie Huawei, które szczegółowo opisujemy w naszym przewodniku Huawei Mobile Services, ale możesz to zrobić tylko raz i nie pozwala to na późniejsze aktualizowanie aplikacji. To nowe rozwiązanie rozwiązuje oba te problemy.

To nowe rozwiązanie daje tym, którzy chcą wielkiego sprzętu Huawei, ale nadal chcą korzystać z aplikacji Google, świeże aleja do podjęcia.

Podczas gdy nowe telefony Huawei i telefony Honor nie mają zainstalowanych aplikacji Google, z Huawei Mate 30 Pro i Honor 9X Pro oba uruchamiane bez nich, wydaje się, że odkryto nowy hack, który daje Ci Google Play Store z powrotem.  Zostało to odkryte przez bloga Technobaboy, i choć z pewnością nie jest to oficjalna metoda uzyskiwania aplikacji Google, to jednak wydaje się, że działa (wiele punktów zgłosiło sukces z Mate 30 Pro, a my stwierdziliśmy, że działał on na 9X Pro).

http://huaweihonor.pl/

Previous Która taśma do etykiet jest odpowiednia dla Ciebie?
Next Jak wyróżnić profesjonalnego tłumacza

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Rodzaje bindowania

Istnieje wiele różnych rodzajów metod oprawy, które projektanci i studenci używają do prac dyplomowych, teczek, dokumentów i książek. Najpierw przejdę przez najczęstsze rodzaje wiązań: Szycie siodłowe – Jest to prawdopodobnie

Life&Style 0 Comments

Zyskujące popularność zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej są z roku na rok coraz delikatniejsze i przynoszą coraz lepsze rezultaty, wiec trudno się dziwić, że ich popularność rośnie. Cały czas pojawiają się też nowe rozwiązania

Life&Style 0 Comments

Testy DNA pozwalają określić predyspozycje i zdolności dzieci

Zdolności i predyspozycje dziecka można ocenić na podstawie badań genetycznych. Pozwalają one również określić prawdopodobieństwo wystąpienia dysleksji i leworęczności. Testy DNA są więc nie tylko sposobem na poznanie problemów rozwojowych dziecka, lecz przede

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź