SZYBKO USTALILI WŁAMYWACZA

SZYBKO USTALILI WŁAMYWACZA

Kryminalni z Komisariatu Policji w Morawicy zatrzymali w sobotni poranek 36- latka. Śledczy ustalili, że mężczyzna w nocy z 13 na 14 września tego roku włamał się do zaparkowanego na terenie Chmielnika terenowego opla i ukradł cb radio oraz akcesoria wędkarskie. Swoim zachowaniem sprawca spowodował straty w wysokości ponad 600 złotych. W konsekwencji tego czynu mężczyzna może trafić „za kratki” nawet na 10 lat.

Zdarzenie wyszło na jaw 14 września, wczesnym rankiem. Wówczas 48- latek zauważył wybitą szybę w swoim terenowym oplu i poinformowało tym fakcie policjantów z komisariatu w Morawicy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że nieznany wówczas sprawca dokonał kradzieży z włamaniem. Z wnętrza samochodu zginęło cb radio oraz akcesoria do wędkowania. Całość pokrzywdzony wycenił na ponad 600 złotych. Ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy tego zdarzenia zajęli się stróże prawa z Referatu Kryminalnego morawickiego komisariatu. Ich żmudna i skrupulatna praca szybko dała efekty. Podejrzenia padły na 36- letniego mieszkańca Chmielnika, mającego w przeszłości już konflikt z prawem. W sobotni poranek mężczyzna został zatrzymany.

36- latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Swoim zachowaniem naraził się nawet na 10- letni pobyt w więziennej celi.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

Previous 31 NIETRZEŹWYCH O PORANKU
Next Właściwości dzikiej róży

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY WŁAMYWACZ ODPOWIE RÓWNIEŻ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Wczoraj staszowscy policjanci zatrzymali 27-latka, który włamał się do altany na terenie miasta i przygotował do zabrania z niej różne przedmioty. Skrupulatna praca kryminalnych nad tą sprawą przyniosła efekt, bo

Kielce na Sygnale 0 Comments

CIOS W NARKOTYKOWY PROCEDER

Wczoraj kryminalni ze Starachowic w jednym domów w gminie Wąchock ujawnili ukryte w worku treningowym ponad 100 gramów białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz blisko 12 gramów suszu roślinnego,

Kielce na Sygnale 0 Comments

6 ZNISZCZONYCH POJAZDÓW, USZKODZONE OGRODZENIE I… PONAD 1,6 PROMILA ALKOHOLU

Natychmiastowa interwencja sandomierskich policjantów doprowadziła do zatrzymania 48-latka, który kierował osobowym audi mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy mieszkaniec Sandomierza wyjeżdżając z parkingu uszkodził kilka pojazdów oraz ogrodzenie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź