SZUKAŁ KONTAKTU Z NASTOLETNIM CHŁOPCEM

SZUKAŁ KONTAKTU Z NASTOLETNIM CHŁOPCEM

Świętokrzyscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego podejrzanego o składanie w internecie niemoralnych propozycji małoletnim. Na trop mężczyzny wpadł internauta, który znalazł obrzydliwe ogłoszenie w sieci. Za to przestępstwo może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Świętokrzyscy kryminalni otrzymali informacje od internauty, że na jednym z portali w sieci zamieszczono ogłoszenie z treści którego wynika, że jego autor szuka kontaktów seksualnych z nastoletnimi chłopcami.

Policjanci ustalili, kto zamieścił je w internecie. Okazał się nim 36- letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. W środę po południ mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli telefon komórkowy, dwa laptopy, komputer stacjonarny, karty sim i nośniki pamięci. Prowadzone teraz postępowanie ma wyjaśnić jakie motywy i zamiary miał mężczyzna.

Wczoraj 36-latek został przesłuchany. Usłyszał zarzut składania małoletnim za pomocą sieci propozycji obcowania płciowego, za co może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous Praca w Świętokrzyskiem czeka – 1/3 firm będzie zatrudniać!
Next ŻYJE, MIMO, ŻE ZNALAZŁ SIĘ POD KOŁAMI PRZEJEŻDŻAJĄCEGO POCIĄGU

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA 26-LATKA ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Sandomierscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa 30-latka. Sąd na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował 26-latka na trzy miesiące. Za takie przestępstwo grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności. Do

Kielce na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY POSIADAŁ NARKOTYKI

Dzielnicowi z Komisariatu III Policji w Kielcach zatrzymali 31 –letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna posiadał zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Wstępnie badanie wykazało, że zabezpieczone substancje są narkotykami.

Kielce na Sygnale 0 Comments

KIELECCY POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANYCH

Kieleccy policjanci w miniony długi weekend zatrzymali na terenie miasta i powiatu 16 poszukiwanych. Wśród nich cztery osoby były poszukiwane listami gończymi. Najwięcej, bo po 1 rok i 8 miesięcy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź