SZCZĘŚLIWE ODNALEZIENIE ZAGINIONEJ

SZCZĘŚLIWE ODNALEZIENIE ZAGINIONEJ

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp.dr Waldemar Cisowski wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego w Końskich podisnp. Grzegorzem Michorkiem odnaleźli poszukiwaną 58 –letnią kobietę, która dzień wcześniej w godzinach porannych wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Dzięki dużemu zaangażowaniu koneckich policjantów kobieta została szybko odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie.

Wczoraj w godzinach porannych o zaginięciu kobiety powiadomił jej mąż. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów  kobieta z uwagi na stan zdrowia miała trudności w poruszaniu się oraz mogła mieć myśli samobójcze. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli intensywne poszukiwania 58-latki. Około godziny 13:20 Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. dr. Waldemar Cisowski wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Grzegorzem Michorkiem na drodze krajowej nr 74 w okolicach miejscowości Grębenice odnaleźli poszukiwaną kobietę, która szła wzdłuż drogi. Dzięki sprawnym działaniom policjantów zaginiona została szczęśliwie odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie.

Opr.MP

Previous Kontrola drogowa zakończona zatrzymaniem
Next ZLIKWIDOWANA PLANTACJA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Praca w Świętokrzyskiem czeka – 1/3 firm będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ok. 9%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

Wiadomości 0 Comments

Nasiona marihuany, czyli super food

Przed laty konopie były jedną z popularniejszych roślin. Praktycznie na każdej wsi można było spotkać gospodarstwo, w którym uprawiano właśnie konopie. Rośliny te wykorzystywano następnie do produkcji sznurków oraz worków.

Wiadomości 0 Comments

„Wystawił” akty zgonu i urodzenia

Na nietypowy sposób wyłudzenia pieniędzy od pracodawcy zdecydował się 27- letni mieszkaniec gminy Daleszyce. Mężczyzna w celu wyłudzenia świadczeń socjalnych w zakładzie pracy przedłożył akt zgonu ojca oraz aktu urodzenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź