Smartfony Apple iPhone

Smartfony Apple iPhone

Smartfon jest obecnie niezwykle popularnym urządzeniem multimedialnym. Posiada oczywiście wszystkie podstawowe funkcje klasycznego telefonu komórkowego, ale znacznie od niego się różni nie tylko wyglądem, ale także możliwościami. Na rynku do wyboru mamy również iPhone. Nie brakuje opinii, że urządzenie to nie jest smartfonem.

Czy tak jest rzeczywiście?

Różnice między smartfonami a iPhone iPhone to urządzenie, które ma większość cech typowych dla smartfona. O ile jednak smartfony produkowane są przez wiele firm, o tyle iPhone jest urządzeniem, które produkuje wyłącznie jedna firma. Ta amerykańska korporacja została założona w 1976 roku. Marka Apple produkuje dzisiaj nie tylko komputery osobiste, ale także iPhone. W urządzeniach firmy Apple zainstalowany jest opracowany przez jej programistów system operacyjny iOS. Urządzenia Apple, które trafiają na rynek wyróżniają się nie tylko innym systemem operacyjnym, ale także innymi cechami. We wszystkich modelach iPhone zastosowany został czujnik Touch ID. Dzięki niemu użytkownik może bardzo szybko i prosto odblokować swoje urządzenie. Design iPhone jest dość jednostronny. Jak na wszystkich innych urządzeniach od Apple logo to nadgryzione jabłko. System iOS działa bardzo płynnie; został starannie dopracowany pod względem wizualnym. Jego obsługa jest czytelna i intuicyjna. System jest także bardzo stabilny i wydajny. Zaletą iPhone jest też to, że bez względu na to, czy w naszym posiadaniu jest starszy, czy najnowszy model, każdy bez żadnych problemów będzie współpracował z innymi sprzętami z logo nadgryzionego jabłka.

Modele iPhone, którymi warto się zainteresować

iPhone marki Apple należą do urządzeń, którymi interesuje się naprawdę bardzo wiele osób. W sklepach dostępnych jest więc mnóstwo różnych modeli tych urządzeń. W 2016 roku do sprzedaży trafiły urządzenia Apple iPhone SE. Obecnie są to telefony, które spośród wszystkich modeli Apple kosztują najmniej. Warto je polecić osobom, które nie gustują w dużych smartfonach. iPhone SE to niewielkie urządzenia, które mają uniwersalny charakter. Producent wyposażył je w ekran o przekątnej 4 cale oraz rozdzielczości 1135×640 pikseli. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Apple A9. Model został wyposażony w dwa aparaty. iPhone ma 2 GB pamięci RAM. Wszystkie podstawowe aplikacje można obsługiwać bez najmniejszych problemów. Na trochę wyższej półce plasuje się iPhone. Jego premiera również miała miejsce kilka lat temu. We wnętrzu urządzenia zamknięty został dwurdzeniowy procesor Apple A8. Apple iPhone 6 ma także 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci użytkownika i ekran o przekątnej 4,7 cali. Telefon wyróżnia się eleganckim dizajnem, jest już jednak postrzegany za przestarzały model. Podzespoły nowszej generacji znajdziemy w iPhone 7. Model ma czterordzeniowy procesor Apple 10 i przekątną ekranu 4,7 cala. Urządzenie ma 2 GB pamięci RAM. Dostępne jest w 3 wersjach: z 32 GB, 128 GB i 265 GB wbudowanej pamięci. Apple iPhone 7 obsługuje różne aplikacje, kosztuje nawet ponad 3000 zł.

Więcej na smartfonykatowice.pl

Previous Chcesz zrealizować swój projekt B+R? Przyjdź na spotkanie NCBR w Kielcach i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie
Next 31 NIETRZEŹWYCH O PORANKU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nasiona marihuany, czyli super food

Przed laty konopie były jedną z popularniejszych roślin. Praktycznie na każdej wsi można było spotkać gospodarstwo, w którym uprawiano właśnie konopie. Rośliny te wykorzystywano następnie do produkcji sznurków oraz worków.

Wiadomości 0 Comments

Tylko dziecko było trzeźwe

Wyjątkowym brakiem odpowiedzialności wykazał się wczoraj 43- letni mieszkaniec miasta, który trafił w ręce funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego kieleckiej komendy. Mężczyzna kierując osobowym mitsubishi na ul. Kryształowej uderzył w

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

W niedzielę w ręce pińczowskich policjantów „wpadło” trzech mieszkańców Kielc, którzy byli podejrzewani o przestępstwo usiłowania kradzieży towarów na kwotę blisko 1800 zł., na szkodę jednego z dużych dyskontów spożywczych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź