Przerwane zakupy przez dzielnicowego po służbie

Przerwane zakupy przez dzielnicowego po służbie

Dzięki czujności dzielnicowego ze strawczyńskiego komisariatu 36- letnia mieszkanka powiatu najbliższy rok spędzi w więziennej celi. Kobieta była poszukiwana, bowiem nie stawiła się do aresztu aby odbyć zasądzoną karę. Ponadto zatrzymana była także poszukiwana przez organa ścigania, gdyż nie stawiała się na wezwania do prokuratury.

Cała sytuacja wydarzyła się w minioną środę, przed godziną 20, w podkieleckim Oblęgorku. Mający tego dnia dzień wolny dzielnicowy z Komisariatu Policji w Strawczynie w jednym ze sklepów zauważył kobietę, której twarz wydała mu się znajoma. Funkcjonariusz był przekonany, że napotkał 36- latkę za którą już od jakiegoś czasu mundurowi prowadzili poszukiwania. Policjant o całej sytuacji poinformował stróżów prawa ze strawczyńskiego komisariatu i przystąpił do czynności. Kompletnie zaskoczona 36- latka chwilę potem już siedziała w policyjnym radiowozie. Jak się bowiem okazało, została właściwie rozpoznana przez policjanta. Kobieta nie dokończyła swoich zakupów, a ostatecznie odwiedziła kielecki areszt, gdzie spędzi najbliższy rok.

Previous Uwaga! Fałszywy policjant
Next Młotkiem zaatakował sąsiada

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

14-letni oprawca zwierząt

Sąd dla nieletnich zajmie się wkrótce zachowaniem 14- latka. Jak ustalili kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja, nastolatek 20 kwietnia na jednej z kieleckich ulic kopał i znęcał się nad

Wiadomości 0 Comments

Członek grupy oszustów zatrzymany

27- letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego został wczoraj zatrzymany przez policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu kieleckiej komendy. Policjanci ustalili, że mężczyzna założył konto internetowe, które miało „zabezpieczać”

Wiadomości 0 Comments

Pobił ze skutkiem śmiertelnym i nakłaniał do fałszywych zeznań

W ręce kryminalnych z Komisariatu Policji I w Kielcach trafił w sobotni wieczór 47- letni mieszkaniec miasta. Śledczy ustalili, że ma on związek ze śmiercią 46- latka, którego najprawdopodobniej wcześniej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!