Poszukiwani trafili „za kraty”

Poszukiwani trafili „za kraty”

W miniony weekend kieleccy policjanci zatrzymali 20 osób poszukiwanych. Aż 17 to osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Najdłużej w więziennej celi spędzi 22- latek z gminy Łagów, który ma do odbycia karę 1 roku i 4 miesięcy.

Od piątku do niedzieli włącznie funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przeprowadzili działania mające na celu zatrzymanie osób poszukiwanych. Policjanci służb patrolowo- interwencyjnych oraz kryminalni kontrolowali miejsca, gdzie mogą przebywać osoby, ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Łącznie podczas minionego weekendu na terenie miasta i powiatu mundurowi zatrzymali 20 osób, z czego aż 17 to poszukiwani przez sądy, prokuratury oraz organa ścigania.

Na 1 rok i 4 miesiące do więziennej celi trafił 22- latek z gminy Łagów. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Rakowie w sobotnie popołudnie.

Previous Przejęli blisko pół kilograma marihuany
Next Cios w nielegalny hazard

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tych papierosów już nie zapalą

Kieleccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wymierzyli kolejny cios w nielegalny proceder. We wtorkowy poranek zabezpieczyli u 40- latka blisko 5200 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Wiadomości 0 Comments

Alkohol i brawura za kierownicą

Przed sądem odpowiedzą za swoje zachowanie na drodze trzej mężczyźni, którzy trafili w miniony weekend w ręce kieleckich policjantów. 29 i 35-latkowie spowodowali kolizje drogowe, będąc w stanie nietrzeźwości. Z

Wiadomości 0 Comments

18-latek posiadał znaczne ilości narkotyków

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 18 –letniego mieszkańca gminy Górno, który posiadał znaczne ilości nielegalnego suszu. Funkcjonariusze podczas przeszukania domu i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź