Podpalacz drzwi w rękach kryminalnych

Podpalacz drzwi w rękach kryminalnych

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Kielcach zatrzymali 22- letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna jest podejrzewany o podpalenie drzwi w jednym z bloków w miniony poniedziałek. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto zatrzymany był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za kradzież.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek. Nieznany wówczas mężczyzna przyszedł z bańką łatwopalnej cieczy pod jedno z mieszkań na ulicy Marszałkowskiej, a następnie dokonał podpalenia drzwi. W rozwiązanie tej sprawy włączyli się kryminalni z komisariatu znajdującego się w osiedlu Na Stoku. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności szczegółowo zebrali ślady i informacje. Analiza całości sprawiła, że policjanci wpadli na trop dobrze im znanego 22- latka. Wczoraj po godzinie 20:00 kryminalni napotkali podejrzewanego na osiedlu Barwinek. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd, aby odbyć karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież. 22- latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Za spowodowanie pożaru, który zagraża wielu osobom grozi kara do 10 lat więzienia.

Previous Posiadał znaczną ilość narkotyków
Next Rozbili grupę okradającą myjnie samochodowe

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

ZAROBILI 2,5 MLN ZŁOTYCH NA ODMŁADZANIU SAMOCHODÓW

Funkcjonariusze kieleckiego CBŚP zatrzymali 6 osób, w tym właściciela i pracownika autokomisu, właścicieli stacji diagnostycznej i dwóch diagnostów z województwa świętokrzyskiego. Ponadto policjanci zabezpieczyli nielegalną broń i ponad 100 sztuk

Wiadomości 0 Comments

Trafił „za kraty” na 3 lata

W ręce mundurowych z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób kieleckiej komendy trafił wczoraj 21- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna od ponad roku ukrywał się przed organami ścigania, chcąc w ten sposób

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź