POBILI KIELCZANINA – NIE UNIKNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI

POBILI KIELCZANINA – NIE UNIKNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 32- i 33- letnich mieszkańców Kielc. Mundurowi podejrzewają, że dokonali oni pobicia 33- latka. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem. Za pobicie grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach uzyskali informację, że w ubiegłym tygodniu na jednym z osiedli miasta został pobity mężczyzna. Jak ustalono trzech sprawców podeszło do 33- latka i zaczęli go bić. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy po dokładnym przeanalizowaniu materiałów ustalili, że sprawcami są dwaj kielczanie oraz jeden mieszkaniec powiatu kieleckiego. Wczoraj stróże prawa zatrzymali 32- i 33- latków, podejrzewanych o dokonanie tego pobicia. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymanie trzeciego ze sprawców jest tylko kwestią czasu.

Dzisiaj 32- i 33- latek usłyszeli zarzut dokonania pobicia. Finał całej sprawy będzie miał miejsce w sądzie. Za czyn którego się dopuścili grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous ABC wynajmu samochodów
Next WYSADZONY BANKOMAT I EKSPLOZJA W SIELPI

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY Z NARKOTYKIEM

Buscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mieszkańca gminy Nowy Korczyn. 25 – latek podejrzewany jest o posiadanie narkotyków. Część zabronionych substancji znaleziono przy nim, część w jego samochodzie.

Kielce na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA WYPADKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA 3 MIESIĄCE

Decyzją sądu na okres 3 miesięcy został aresztowany 25 –latek, podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, do którego doszło w miniony poniedziałek w miejscowości Cudzynowice w powiecie kazimierskim. W wyniku zderzenia

Kielce na Sygnale 0 Comments

BILI I GROZILI, ZA „KRATY” TRAFILI

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 37 –letniemu kielczaninowi oraz 49 –letniemu mieszkańcowi Starachowic. Mężczyźni Ci są podejrzewani są o pobicie 29 –letniego mieszkańca gminy Zagnańsk i kradzież 50 złotych,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!