PAMIĘTAMY O KOLEGACH, KTÓRZY ODESZLI

PAMIĘTAMY O KOLEGACH, KTÓRZY ODESZLI

Dzisiaj delegacja policjantów garnizonu świętokrzyskiego na czele z kierownictwem uczciła pamięć poległych w służbie kolegów, zapalając na ich grobach symboliczny znicz.

Święto, w którym wspominamy zmarłych to czas wzmożonej pracy wszystkich policjantów, związany przede wszystkim z prowadzonymi działaniami w ramach akcji „Znicz”. Mimo to staramy się znaleźć  choć chwilę na to, by odwiedzić mogiły i w zadumie wspomnieć  naszych kolegów, którzy odeszli zbyt wcześnie, bo jeszcze w trakcie aktywnej służby w szeregach Policji.

Pamiętając o nich delegacje mundurowych w całym województwie w ostatnich dniach składają kwiaty na ich grobach. Na cmentarzach w Sukowie, Cedzynie, na kieleckim Białogonie oraz Cmentarzu Nowym w Kielcach delegacja policjantów z garnizonu świętokrzyskiego na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Kielcach insp. Dariuszem Augustyniakiem uczciła pamięć o poległych w służbie kolegach. Na ich grobach zapłonął symboliczny policyjny znicz. W delegacji nie zabrakło oczywiście Pełnomocnika Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach ds. Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych policjantach Anety Odziemczewskiej.

Przypomnijmy fundacja ma obecnie pod swoją opieką na terenie garnizonu świętokrzyskiego 16 rodzin, a 12 listopada br. w Kościele Garnizonowym w Kielcach odbędzie się Msza Św. w intencji poległych policjantów z naszego województwa.

Cześć ich pamięci.

Previous ZNACZNA ILOŚĆ NARKOTYKÓW W RĘKACH KIELECKICH POLICJANTÓW
Next BILI I GROZILI, ZA „KRATY” TRAFILI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNE ZABEZPIECZONE JEDNOSTKI BRONI

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suchedniowie zatrzymali 62-latka podejrzewanego o posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. Wczoraj

Wiadomości 0 Comments

GRATULOWALI BOHATERSKIEJ POSTAWY

Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku- Kamiennej insp. Tomasz Śliwiński wspólnie z Prezydentem Miasta Skarżyska- Kamiennej Konradem Kronigiem złożyli wczoraj serdeczne podziękowania mężczyźnie, który ujął sprawcę brutalnego rozboju na starszej kobiecie.

Wiadomości 0 Comments

Czujność pracownicy banku uratowała oszczędności seniorki

Ostatnie dwa dni na terenie miasta i powiatu kieleckiego upłynęły pod znakiem kolejnych prób wyłudzania pieniędzy od seniorów przez oszustów. Tym razem przestępcy podając się za funkcjonariuszy CBŚP, próbując w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź