ODPOWIEDZIALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

W dziś funkcjonariuszka z Komisariatu Policji IV w Kielcach przeprowadziła zajęcia z uczniami szkoły podstawowej w jednej z kieleckich szkół. Spotkania miały na celu przybliżenie młodym internautom zasad, które uchronią ich przed niewłaściwym zachowaniem poruszając się w sieci.

Funkcjonariuszka z Komisariatu Policji IV w Kielcach, sierż. Aleksandra Sendybył przeprowadziła w Szkole Podstawowej nr 32 w Kielcach spotkania z uczniami klas szóstych na temat Bezpiecznego korzystania z internetu. Na podstawie materiału multimedialnego uświadamiała dzieciom w jaki sposób należy postępować „poruszając się w sieci”, aby nie stać się ofiarą przestępstwa lub poprzez niewłaściwe zachowanie sprawcą. Policjantka rozmawiała z uczniami na temat dobrych praktyk w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu. Przypomniała, że w twz. sieci nie ma anonimowości, a osoby które niewłaściwie wykorzystują zasoby internetu mogą szybko ponieść tego konsekwencje.

Previous KIEROWCO NIE JESTEŚ SAM NA DRODZE! ZADBAJ O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO
Next „POWIAT KIELECKI PRZECIWKO HANDLOWI LUDŹMI”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Praca w Świętokrzyskiem czeka – 1/3 firm będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ok. 9%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

Wiadomości 0 Comments

Z wizytą u uratowanego chłopca

Dzisiaj policjanci z sędziszowskiego komisariatu odwiedzili w szpitalu chłopca, którego uratowali w poniedziałkowe popołudnie. Nie tylko życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia, ale także w rozmowie z nim, przekazali jak

Wiadomości 0 Comments

PAPIEROSY I KRAJANKA TYTONIOWA BEZ AKCYZY

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 52-letniego mieszkańca gminy Chęciny. Stróże prawa wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Kielcach ujawnili i zabezpieczyli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź