Odpowie za zdemolowanie hotelowego pokoju

Odpowie za zdemolowanie hotelowego pokoju

Kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja zatrzymali wczoraj 24- latka. Jak ustalili, mieszkaniec podkieleckiej miejscowości w minioną sobotę zdemolował pokój w jednym z hoteli na terenie miasta. Jego zachowanie oceni teraz sąd, a grozi mu do 5 lat „za kratkami”.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach otrzymali zgłoszenie, że jeden z pokoi w hotelu, znajdującym się na osiedlu Jagiellońskie został zniszczony przez któregoś z gości. Chuligan uszkodził drzwi, urządzenia służące do otwierania pokoju oraz wyposażenie łazienki, powodując straty w wysokości 1300 złotych. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, sprawcy już nie było. Jednak funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja bardzo szybko ustalili wandala. Ich podejrzenia od razu padły na 24- latka, mieszkańca jednej z podkieleckich miejscowości. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany.

24- latek swoje zachowanie będzie musiał wytłumaczyć przed sądem. Za niszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Uwaga na oszustów
Next Nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

GRATULOWALI BOHATERSKIEJ POSTAWY

Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku- Kamiennej insp. Tomasz Śliwiński wspólnie z Prezydentem Miasta Skarżyska- Kamiennej Konradem Kronigiem złożyli wczoraj serdeczne podziękowania mężczyźnie, który ujął sprawcę brutalnego rozboju na starszej kobiecie.

Wiadomości 0 Comments

Ciężki zarzut dla 31-latka

Za rozbój odpowie 31- latek, którego zatrzymali wczoraj kryminalni ze śródmiejskiego komisariatu. Mężczyzna w nocy z soboty na niedzielę napadł na 21- latka, zabierając mu telefon komórkowy. Teraz o losie

Wiadomości 0 Comments

Wieczorne narkotykowe zatrzymania

Kieleccy wywiadowcy zatrzymali wczoraj na terenie miasta dwóch mężczyzny w wieku 22 i 28 lat. Młodszy trafił w ręce mundurowych przed godziną 21 na osiedlu Sady, bowiem posiadał przy sobie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!