Odpowie za zdemolowanie hotelowego pokoju

Odpowie za zdemolowanie hotelowego pokoju

Kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja zatrzymali wczoraj 24- latka. Jak ustalili, mieszkaniec podkieleckiej miejscowości w minioną sobotę zdemolował pokój w jednym z hoteli na terenie miasta. Jego zachowanie oceni teraz sąd, a grozi mu do 5 lat „za kratkami”.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach otrzymali zgłoszenie, że jeden z pokoi w hotelu, znajdującym się na osiedlu Jagiellońskie został zniszczony przez któregoś z gości. Chuligan uszkodził drzwi, urządzenia służące do otwierania pokoju oraz wyposażenie łazienki, powodując straty w wysokości 1300 złotych. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, sprawcy już nie było. Jednak funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja bardzo szybko ustalili wandala. Ich podejrzenia od razu padły na 24- latka, mieszkańca jednej z podkieleckich miejscowości. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany.

24- latek swoje zachowanie będzie musiał wytłumaczyć przed sądem. Za niszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Uwaga na oszustów
Next Nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kolejne tabletki ekstazy nie trafią na rynek

Skarżyscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Skarżysko Kościelne podejrzewanego o posiadanie środków odurzających w postaci tabletek ekstazy oraz marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli 55 pigułek oraz porcję zielonego suszu. Za posiadanie środków

Wiadomości 0 Comments

Odnalezione niewybuchy

Po raz kolejny na terenie opatowskiego powiatu został znalezione przedmioty, które okazały się niebezpieczną pamiątką z czasów II wojny światowej. Przypominamy, że w takich sytuacjach należy zachować szczególną ostrożność oraz

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI W SZKOLE W ZAGNAŃSKU

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach kontynuuję cykl spotkań z młodzieżą szkolną Zespołu Szkół nr 2 w Zagnańsku. Dotyczą one tematu bezpieczeństwa w sieci oraz odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!