Nietypowe weki z marihuaną

Nietypowe weki z marihuaną

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przy wsparciu kolegów ze śląska zlikwidowali wczoraj plantację blisko 200 konopi innych niż włókniste. Dodatkowo stróże prawa w jednym z domów w Katowicach zabezpieczyli 3,5 kilograma suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, który został poporcjowany w litrowe słoiki. Teraz zatrzymany 61 –latek ze swojego nielegalnego zainteresowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, analizując zgromadzone materiały wywnioskowali, iż narkotyki docierające do naszego województwa mogą pochodzić ze śląska. Ten trop doprowadził ich wczoraj do jednego z domów w Katowicach. Chwilę później okazało się, że przypuszczenia funkcjonariuszy były trafne.

Policjanci ze świętokrzyskiej jednostki przy wsparciu mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zlikwidowali profesjonalną plantację konopi innych niż włókniste, w której rosło 189 nielegalnych roślin. Dodatkowo funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli kilkadziesiąt słoików z suszem roślinnym wstępnie, określonym jako marihuana. Łącznie ujawnili oni 3,5 kilograma tego specyfiku.

W związku z tą sprawa został zatrzymany 61 –latek, którzy ze swojej przestępczej działalności będzie tłumaczył się przed sądem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Ukrywał się przez 3 lata
Next Zatrzymany sprawca pożaru, w którym śmierć poniósł strażak

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANA Z NARKOTYKAMI

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 21–letnią mieszkankę Ostrowca Św. podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kobieta posiadała przy sobie ponad 50 gramów amfetaminy oraz blisko 3 gramy marihuany.

Kielce na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI PÓŁ KILOGRAMA NARKOTYKÓW

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali dwóch kielczan, których podejrzewają o posiadanie narkotyków. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko pół kilograma amfetaminy, 20 tabletek ecstasy

Kielce na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO

Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach w nocy z piątku na sobotę odnaleźli 50-letniego mieszkańca Warszawy, który według zgłoszenia miał zgubić się w lesie. Pomoc mundurowych nadeszła w ostatniej chwili.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź