Nietypowe weki z marihuaną

Nietypowe weki z marihuaną

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przy wsparciu kolegów ze śląska zlikwidowali wczoraj plantację blisko 200 konopi innych niż włókniste. Dodatkowo stróże prawa w jednym z domów w Katowicach zabezpieczyli 3,5 kilograma suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, który został poporcjowany w litrowe słoiki. Teraz zatrzymany 61 –latek ze swojego nielegalnego zainteresowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, analizując zgromadzone materiały wywnioskowali, iż narkotyki docierające do naszego województwa mogą pochodzić ze śląska. Ten trop doprowadził ich wczoraj do jednego z domów w Katowicach. Chwilę później okazało się, że przypuszczenia funkcjonariuszy były trafne.

Policjanci ze świętokrzyskiej jednostki przy wsparciu mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zlikwidowali profesjonalną plantację konopi innych niż włókniste, w której rosło 189 nielegalnych roślin. Dodatkowo funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli kilkadziesiąt słoików z suszem roślinnym wstępnie, określonym jako marihuana. Łącznie ujawnili oni 3,5 kilograma tego specyfiku.

W związku z tą sprawa został zatrzymany 61 –latek, którzy ze swojej przestępczej działalności będzie tłumaczył się przed sądem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Ukrywał się przez 3 lata
Next Zatrzymany sprawca pożaru, w którym śmierć poniósł strażak

Może to Ci się spodoba

Kielce na Sygnale 0 Comments

KILKANAŚCIE PORCJI MARIHUANY WYCOFANE Z RYNKU

Minęło kilka dni 2018 r. a pińczowscy policjanci zatrzymali już drugą osobę posiadającą przy sobie środki odurzające. 27-letniemu mieszkańcowi Działoszyc grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mundurowi strzegący na

Kielce na Sygnale 0 Comments

BLISKO 350 BUTELEK NIELEGALNEGO ALKOHOLU NIE TRAFI NA RYNEK

Funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczość Gospodarczą wspólnie z policjantami Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz funkcjonariuszką Izby Celnej w Kielcach zatrzymali 66-letniego mężczyznę.

Kielce na Sygnale 0 Comments

PODWÓJNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ

Kryminalni z komendy Policji w Busku – Zdroju zatrzymali w weekend dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. W piątek przy 24 – latku policjanci znaleźli 20 gramów metamfetaminy, a w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź