Marihuana w orzechach

Marihuana w orzechach

W sobotę rano wspólne działania przeprowadzili funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy oraz kryminalni z opatowskiej jednostki. Efektem ich pracy było zatrzymanie 24 –latka z gminy Opatów, który posiadał blisko kilogram marihuany. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi podczas wspólnych działań sprawdzili jedną z posesji na terenie gminy Opatów. W efekcie drobiazgowej pracy, funkcjonariusze w ogrodzie znajdującym się przed budynkiem odnaleźli schowany w drzewach orzecha laskowego zapakowany foliowy worek. Jak się okazało znajdował się w nim susz roślinny, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana.

Działania policjantów z Kielc i Opatowa doprowadziły do odnalezienia blisko kilograma zielonego suszu, który nie trafi na rynek, a finalnie zatrzymany został 24 – letni właściciel zakazanego środka.

Sprawą mężczyzny zajmie się sąd, prawo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności za tego typu przestępstwo.

Previous Oszukiwał tachograf magnesem
Next Odzyskane pieniądze z oszustwa

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

O BEZPIECZEŃSTWIE Z SENIORAMI

Dziś policjanci z Komisariatu Policji II w Kielcach mł.asp. Anita Biesaga oraz mł.asp. Dariusz Kucharski, złożyli wizytę w Domu Seniora w Kielcach przy ulicy Naruszewicza. Podczas spotkania została omówiona m.in.

Wiadomości 0 Comments

KIELECKA DROGÓWKA RADZI

Wakacje dobiegają końca, już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Od września przy szkołach i placówkach oświatowych na terenie Kielc oraz powiatu kieleckiego prowadzone będą wzmożone działania w ramach akcji

Wiadomości 0 Comments

Blisko 400 gramów narkotyku w rękach policji

Policjanci ze skarżyskiej jednostki zatrzymali dwóch mieszkańców Skarżyska – Kamiennej w wieku 21 i 22 lat podejrzewanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Sąd Rejonowy w Skarżysku – Kamiennej zastosował

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!