ICH ŁUPEM PADŁ QUAD

ICH ŁUPEM PADŁ QUAD

We wczorajsze popołudnie staszowscy kryminalni zatrzymali 28 i 29-latka, mieszkańców Staszowa, którzy podejrzewani są o kradzież quada o wartości sięgającej blisko 3 000 złotych. Mężczyźni wyprowadzili maszynę nocą z prywatnego garażu na terenie miasta. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę od 3 miesięcy, nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek, tuż przed północą dyżurny staszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży quada. Jeden z mieszkańców, widząc jak dwóch mężczyzn wyprowadza komuś z garażu czterokołowca natychmiast poinformował o zdarzeniu policję. Jak ustalono, łupem padł quad o wartości sięgającej blisko 3 000 złotych.

Po otrzymaniu informacji staszowscy funkcjonariusze natychmiast skierowani zostali na miejsce, jednak sprawców i quada już tam nie było. Mundurowi zabrali się do pracy by ustalić sprawców. Wczoraj kryminalni zatrzymali 28 i 29-latka, mieszkańców Staszowa podejrzanych o dokonanie kradzieży. Jeden z mężczyzn w trakcie czynności wskazał w kompleksie leśnym miejsce, w którym ukryty został skradziony quad. Amatorzy czterech kółek minioną noc spędzili w policyjnym areszcie. Dziś usłyszeli zarzuty. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za swoją ,,miłość” do cudzych pojazdów może grozić im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. JSz

Previous PODEJRZANA INWESTYCJA
Next JEDEN DZIEŃ, CZWORO SPRAWCÓW KRADZIEŻY SKLEPOWYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Młotkiem zaatakował sąsiada

Policjanci z komisariatu przy ul. Kołłątaja zatrzymali w piątkowy wieczór 63- letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ten w trakcie zakrapianego alkoholem spotkania w pewnym momencie zaatakował młotkiem swojego rok starszego znajomego.

Wiadomości 0 Comments

Rozbili grupę okradającą myjnie samochodowe

Kieleccy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu, wsparci przez kryminalnych z komisariatu w Rakowie zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32- lata oraz 27- letnią kobietę. Cała trójka jest

Wiadomości 0 Comments

Zarzut zabójstwa dla 42-letniego mężczyzny

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali 42-letniego mężczyznę, mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, podejrzanego o zabójstwo 66-latka. Wobec zatrzymanego Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź