Która taśma do etykiet jest odpowiednia dla Ciebie?

Która taśma do etykiet jest odpowiednia dla Ciebie?

Druk termotransferowy zapewnia trwałą, wyrazistą jakość nadruku, idealną do etykietowania produktów o dużej trwałości oraz w przypadku etykiet narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ciepła lub warunków zewnętrznych. Lobos dostarcza szeroką gamę taśm barwiących termotransferowych w różnych klasach i rodzajach, zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności druku i trwałości z głowicy drukującej.

Aby uprościć proces zakupu i znaleźć idealną taśmę do Twojego zastosowania, nasi eksperci ds. druku termicznego odpowiedzieli na pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących taśmy.

Co to jest technologia transferu termicznego?

Technologia termotransferowa wykorzystuje wrażliwą na ciepło taśmę węglową, która topi się na etykiecie w kontakcie z termiczną głowicą drukującą i „przenosi” farbę na materiał etykiety, tworząc obraz na powierzchni. Thermal Transfer tworzy trwały, wyraźny nadruk, który jest trwalszy w porównaniu do druku termicznego bezpośredniego, co czyni go idealnym do długotrwałego etykietowania produktów oraz do produktów przechowywanych na zewnątrz lub w bezpośrednim świetle słonecznym.

Etykiety termotransferowe są często twardsze, przez co są mniej podatne na zarysowania lub blaknięcie. Jeśli etykieta jest przeznaczona do dłuższego użytkowania, jest wystawiona na działanie wyższych temperatur, bezpośredniego światła słonecznego lub bardziej surowych warunków, takich jak tarcie lub ścieranie podczas transportu, wówczas technologia Thermal Transfer jest tym, czego potrzebujesz.

Jakie są różne warstwy taśmy termotransferowej?

Cztery warstwy składają się na taśmę termotransferową, w tym ochrona grzbietu, folia bazowa PET, warstwa rozdzielająca i warstwa tuszu. Każda warstwa taśmy termotransferowej ma swoje indywidualne właściwości, które służą unikalnemu celowi, jakim jest zapewnienie produkcji najwyższej jakości etykiet.

Jakie są różne warstwy taśmy termotransferowej?

Wybór odpowiedniego typu taśmy barwiącej do drukarki etykiet zapewni, że etykiety termotransferowe będą spełniały wymagania jakości i trwałości.

http://raw-pol.pl/

Previous Czym jest pracoholizm?
Next Telefony Huawei

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Zmiany na rynku public relations

Firmy i korporacje oczekują, że agencje PR zadbają nie tylko o ich komunikację, lecz także o stronę wizerunkową ich kluczowych procesów biznesowych. Dlatego branży coraz bliżej do konsultingu. To najbardziej wyraźny trend ostatnich lat,

Strefa Biznesu 0 Comments

Sam wybierz OPP – wypełnij pit online bez KRS

Trwa gorący  i “lubiany” przez podatników  okres, czyli czas składania rocznych zeznań podatkowych i rozliczania się z fiskusem  z osiągniętych w poprzednim roku dochodów. Jedni z nas dostaną zwrot nadpłaconego

Strefa Biznesu 0 Comments

Egzotyczne wakacje? Weź chwilówkę online!

Zbliża się jesień, jednak nie jest to powód, aby na dobre zapomnieć o egzotycznych wakacjach. To doskonały czas na to, aby wybrać się w odległe kierunki, takie jak Malediwy, Seszele,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź