Która taśma do etykiet jest odpowiednia dla Ciebie?

Która taśma do etykiet jest odpowiednia dla Ciebie?

Druk termotransferowy zapewnia trwałą, wyrazistą jakość nadruku, idealną do etykietowania produktów o dużej trwałości oraz w przypadku etykiet narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ciepła lub warunków zewnętrznych. Lobos dostarcza szeroką gamę taśm barwiących termotransferowych w różnych klasach i rodzajach, zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności druku i trwałości z głowicy drukującej.

Aby uprościć proces zakupu i znaleźć idealną taśmę do Twojego zastosowania, nasi eksperci ds. druku termicznego odpowiedzieli na pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących taśmy.

Co to jest technologia transferu termicznego?

Technologia termotransferowa wykorzystuje wrażliwą na ciepło taśmę węglową, która topi się na etykiecie w kontakcie z termiczną głowicą drukującą i „przenosi” farbę na materiał etykiety, tworząc obraz na powierzchni. Thermal Transfer tworzy trwały, wyraźny nadruk, który jest trwalszy w porównaniu do druku termicznego bezpośredniego, co czyni go idealnym do długotrwałego etykietowania produktów oraz do produktów przechowywanych na zewnątrz lub w bezpośrednim świetle słonecznym.

Etykiety termotransferowe są często twardsze, przez co są mniej podatne na zarysowania lub blaknięcie. Jeśli etykieta jest przeznaczona do dłuższego użytkowania, jest wystawiona na działanie wyższych temperatur, bezpośredniego światła słonecznego lub bardziej surowych warunków, takich jak tarcie lub ścieranie podczas transportu, wówczas technologia Thermal Transfer jest tym, czego potrzebujesz.

Jakie są różne warstwy taśmy termotransferowej?

Cztery warstwy składają się na taśmę termotransferową, w tym ochrona grzbietu, folia bazowa PET, warstwa rozdzielająca i warstwa tuszu. Każda warstwa taśmy termotransferowej ma swoje indywidualne właściwości, które służą unikalnemu celowi, jakim jest zapewnienie produkcji najwyższej jakości etykiet.

Jakie są różne warstwy taśmy termotransferowej?

Wybór odpowiedniego typu taśmy barwiącej do drukarki etykiet zapewni, że etykiety termotransferowe będą spełniały wymagania jakości i trwałości.

http://raw-pol.pl/

Previous Czym jest pracoholizm?
Next Telefony Huawei

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Chcesz zrealizować swój projekt B+R? Przyjdź na spotkanie NCBR w Kielcach i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie

Eksperci NCBR zapraszają na spotkanie 25 września w Kielcach 25 września w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie dla innowatorów z regionu, podczas którego będą oni mogli zdobyć wiedzę niezbędną do

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

Proces rekrutacyjny – co się dzieje i jak może przynieść Ci korzyści

Rosnący co roku o prawie 5% przemysł rekrutacyjny w Wielkiej Brytanii jest obecnie wart dla gospodarki 35 mld euro, jak podaje Konfederacja Rekrutacji i Zatrudnienia (REC). To więcej niż reklama,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź