Po kradzieży sklepowej, prosto do aresztu

Po kradzieży sklepowej, prosto do aresztu

Policjanci z III Komisariatu Policji w Kielcach zatrzymali 30 – latka z gminy Masłów, który „wpadł” na kradzieży sklepowej, a był poszukiwany do odbycia prawie dwóch lat więzienia i zapłacenia kilku grzywien.

Wczoraj przed południem mundurowi z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego III Komisariatu Policji w Kielcach zostali wezwani do jednego ze sklepów w osiedlu KSM, gdzie 30 – latek z gminy Masłów, został ujęty przez obsługę sklepu za kradzież produktów spożywczych. Biorąc pod uwagę niską wartość skradzionego mienia, interwencja policjantów zakończyłaby się tylko mandatem, jednakże mężczyzna próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych, podając się za brata. Szybko okazało się, że 30 – latek podając złe dane chciał uniknąć aresztu, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary prawie dwóch lat pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże i zapłacenia kilku grzywien.

Previous Podejrzani o wyłudzenia
Next Najciekawsze klocki i lalki dla dziewczynek

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Płacili nie swoją kartą płatniczą

Na duże kłopoty narazili się dwaj 36 –latkowie, którzy w połowie ubiegłego miesiąca weszli w posiadanie karty płatniczej należącej do 24 –letniego kielczanina i 9 krotnie się nią posłużyli podczas

Wiadomości 0 Comments

NIELEGALNE PAPIEROSY NIE TRAFIĄ NA RYNEK

Ożarowscy kryminalni zabezpieczyli 120 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wyroby tytoniowe policjanci znaleźli u 62-letniej mieszkanki powiatu opartowskiego. Wstępnie wyliczone starty na szkodę skarbu państwa wyniosły ponad 2800 zł.

Wiadomości 0 Comments

Przewoził w samochodzie nielegalne papierosy i alkohol

Ponad 3100 paczek papierosów i ponad 18 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy skarbowej, zabezpieczyli opatowscy policjanci. Taką ilość papierosów i alkoholu przewoził swoim samochodem 47-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź