Duet rozbójników za kratkami

Duet rozbójników za kratkami

Przed sądem przyjdzie się tłumaczyć 43- letniej mieszkance miasta oraz jej 48- letniemu znajomemu, których we wtorkowy wieczór zatrzymali kieleccy policjanci. Śledczy z komisariatu przy ul. Kołłątaja ustalili, że duet na osiedlu Czarnów napadł na 64- latka, który doprowadzony do stanu bezbronności stracił portfel z pieniędzmi. Za rozbój polskie prawo przewiduje nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, około godziny 20 dyżurny kieleckiej komendy otrzymał informacje, że na osiedlu Czarnów miał zostać napadnięty 64- latek. Na miejsce ruszyli mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach i ustalili, że pokrzywdzony został zaatakowany przez kobietę i mężczyznę, którzy zabrali mu portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 150 złotych. Do sprawy szybko włączyli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja, którzy już na podstawie pierwszych informacji wiedzieli, kogo szukać. Podejrzenia policjantów szybko padły na 43- letnią kobietę i jej 48- letniego znajomego, którzy kryminalnym byli doskonale znani ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem. Jeszcze tego samego wieczoru duet rozbójników został przez kieleckich stróżów prawa zatrzymany. W toku czynności mundurowi odzyskali też zrabowany portfel, z którego napastnicy zdążyli już zabrać pieniądze.

Zatrzymani teraz trzeźwieją w policyjnej celi. Gdy to nastąpi usłyszą zarzut rozboju. Grozi im do 12 lat więzienia.

Previous Rozbójnik w rękach kieleckich policjantów
Next Jedno zatrzymanie i dwa ciężkie zarzuty

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„SpoKREWnieni słożbą” w województwie świętokrzyskim

W najbliższy piątek w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego (sala nr. 10 i 11 „Okrąglak”) odbędzie się akcja pod nazwą „spoKREWnieni służbą”. W jej trakcie przedstawiciele wszystkich służb mundurowych oraz pracownicy

Wiadomości 0 Comments

Rozbójnik zatrzymany, a pokrzywdzony… poszukiwany

Co najmniej 3 lata więzienia grożą 23- latkowi, który w czwartkowe popołudnie trafił w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy. Funkcjonariusze w toku czynności ustalili, że mężczyzna ten najprawdopodobniej

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani sprawcy kradzieży sklepowych

W niedzielę w ręce pińczowskich policjantów „wpadło” trzech mieszkańców Kielc, którzy byli podejrzewani o przestępstwo usiłowania kradzieży towarów na kwotę blisko 1800 zł., na szkodę jednego z dużych dyskontów spożywczych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!