BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR

BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR

Wczoraj w Domu Seniora przy ul. Hożej w Kielcach policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji przeprowadzili kolejne zajęcia w ramach kampanii informacyjnej „Bezpieczny i Aktywny Senior” .

O tym jak zachować się podczas próby wyrwania torebki, jak bronić się przed napastnikiem opowiedzieli funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Podczas pokazu mundurowi zaprezentowali obronę przed atakiem napastnika oraz poinstruowali jak w takiej sytuacji powinna zachować się osoba zaatakowana. Policjanci odpowiadali na liczne pytania zadawane przez uczestników, m.in. co zrobić jeżeli napastników jest kilku i jakie są metody obrony inne niż siła fizyczna. W drugiej części spotkania policjantki z Wydziału Prewencji oraz Komisariatu Policji II w Kielcach przypomniały o zasadach bezpieczeństwa osobistego oraz podczas poruszania się po drogach. Seniorom zaprezentowano możliwości aplikacji Moja Komenda i Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Previous JECHAŁ 172 KM/H BO... „LUBIŁ SIĘ ŚCIGAĆ”
Next DZIELNICOWI ZAUWAŻYLI BŁĄKAJĄCEGO SIĘ 3,5 LATKA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„BEZPIECZEŃSTWO TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ O JAKĄ MUSZĄ POLICJANCI DBAĆ” – ŚWIĘTO POLICJI GARNIZONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Dziś w Sandomierzu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Wszyscy podkreślali , że jest to bardzo ważny dzień dla funkcjonariuszy oraz przede wszystkim możliwość podziękowania stróżom prawa za codzienną służbę.

Wiadomości 0 Comments

Uwaga! Fałszywy policjant

Wczorajszego popołudnia 69-letni mieszkaniec Jędrzejowa odebrał telefon informujący go, iż pieniądze, które ma na swoim rachunku bankowym są celem działania oszustów. Żeby temu zapobiec musi wykonać polecenia funkcjonariusza, jak się

Wiadomości 0 Comments

„Nie rozlewaj krwi na drodze”

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz funkcjonariusze z Zespołu Medycznego z Oddziałów Prewencji Policji w Kielcach wraz z pracownikami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź