Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie i pomieszczeniach gospodarczych znaleźli ponad kilogram środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ożarowscy kryminalni od jakiegoś podejrzewali, że 24-letni mieszkaniec gminy Tarłów może posiadać niedozwolone środki. Jak się okazało przypuszczenia stróżów praw były słuszne. W samochodzie u 24-latka kryminalni odnaleźli worek z zawartością suszu roślinnego, wstępnie określonego jako marihuana. Kolejnym krokiem mundurowych było sprawdzenie jego miejsca zamieszkania. W trakcie czynności w budynku gospodarczym, śledczy znaleźli torebkę strunową z zawartością suszu ziela marihuany. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków. Ponadto jak ustalili kryminalni, do 24-latka należało 5 krzaków konopi innych niż włókniste ujawnionych w pobliskim kompleksie leśnym. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W miniony piątek Sąd Rejonowy w Opatowie, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu 24-latka na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

Previous Zatrzymani podejrzani o związek ze śmiercią
Next Przewoził o 11 osób za dużo

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nieodpowiedzialność kierowców przyczyną zdarzeń

Pomimo licznych apeli i działań prewencyjnych, w miniony weekend na drogach miasta i powiatu kieleckiego policjanci zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących. W aż 5 przypadkach doprowadzili oni do zdarzeń drogowych. Przypominamy

Wiadomości 0 Comments

ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ NA POMOC POLICJANTA

Policjanci z Komisariatu II Policji w Kielcach gościli dziś w Przedszkolu Samorządowym nr 34. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także podkreślali, że zawsze mogą liczyć na pomoc policjantów.

Wiadomości 0 Comments

Ciężki zarzut dla 31-latka

Za rozbój odpowie 31- latek, którego zatrzymali wczoraj kryminalni ze śródmiejskiego komisariatu. Mężczyzna w nocy z soboty na niedzielę napadł na 21- latka, zabierając mu telefon komórkowy. Teraz o losie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!