14-letni oprawca zwierząt

14-letni oprawca zwierząt

Sąd dla nieletnich zajmie się wkrótce zachowaniem 14- latka. Jak ustalili kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja, nastolatek 20 kwietnia na jednej z kieleckich ulic kopał i znęcał się nad dwoma jeżami. Swoim zachowaniem nieletni spowodował śmierć zwierząt i czekają go duże kłopoty z prawem.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia tego roku. Około 23 do mundurowych z Komisariatu Policji II w Kielcach dotarła informacja o nastolatku, który na jednej z ulic na Czarnowie ma kopać małe jeże. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, sprawcy już nie było, pozostały natomiast martwe już zwierzęta. Odnalezieniem oprawcy zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja. To właśnie kryminalni przeanalizowali wszystkie zgromadzone materiały i ostatecznie „wpadli” na trop 14- latka. Młody chłopak miał już w przeszłości problemy z prawem i jak się okazało, aktualnie przebywał w jednym z młodzieżowych ośrodków wychowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego. W piątek policjanci złożyli mu wizytę i poinformowali o powodach spotkania. Nieletni przyznał się do znęcania nad zwierzętami, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Jego losem wkrótce zajmie się sąd.

Previous Tymczasowy areszt dla 43-letniego napastnika
Next Ukrywał się przez 3 lata

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

RUSZYŁ PUNKT KONTROLI AUTOKARÓW

Dziś, w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w naszym regionie, rusza stały punkt kontroli autokarów, przewożących m.in. dzieci i młodzież podczas zbliżających się ferii zimowych. W otwarciu punktu przy

Wiadomości 0 Comments

„BEZPIECZEŃSTWO TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ O JAKĄ MUSZĄ POLICJANCI DBAĆ” – ŚWIĘTO POLICJI GARNIZONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Dziś w Sandomierzu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Wszyscy podkreślali , że jest to bardzo ważny dzień dla funkcjonariuszy oraz przede wszystkim możliwość podziękowania stróżom prawa za codzienną służbę.

Wiadomości 0 Comments

Kolejne tabletki ekstazy nie trafią na rynek

Skarżyscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Skarżysko Kościelne podejrzewanego o posiadanie środków odurzających w postaci tabletek ekstazy oraz marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli 55 pigułek oraz porcję zielonego suszu. Za posiadanie środków

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!