14-letni oprawca zwierząt

14-letni oprawca zwierząt

Sąd dla nieletnich zajmie się wkrótce zachowaniem 14- latka. Jak ustalili kryminalni z komisariatu przy ul. Kołłątaja, nastolatek 20 kwietnia na jednej z kieleckich ulic kopał i znęcał się nad dwoma jeżami. Swoim zachowaniem nieletni spowodował śmierć zwierząt i czekają go duże kłopoty z prawem.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia tego roku. Około 23 do mundurowych z Komisariatu Policji II w Kielcach dotarła informacja o nastolatku, który na jednej z ulic na Czarnowie ma kopać małe jeże. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, sprawcy już nie było, pozostały natomiast martwe już zwierzęta. Odnalezieniem oprawcy zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja. To właśnie kryminalni przeanalizowali wszystkie zgromadzone materiały i ostatecznie „wpadli” na trop 14- latka. Młody chłopak miał już w przeszłości problemy z prawem i jak się okazało, aktualnie przebywał w jednym z młodzieżowych ośrodków wychowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego. W piątek policjanci złożyli mu wizytę i poinformowali o powodach spotkania. Nieletni przyznał się do znęcania nad zwierzętami, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Jego losem wkrótce zajmie się sąd.

Previous Tymczasowy areszt dla 43-letniego napastnika
Next Ukrywał się przez 3 lata

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani podejrzani o związek ze śmiercią

Wczoraj na terenie województwa mazowieckiego kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wraz ze skarżyskimi stróżami prawa zatrzymali 32 – letniego mężczyznę i 31- letnią kobietę, którzy podejrzewani są o

Wiadomości 0 Comments

Ponad 800 gramów narkotyków i dwóch zatrzymanych

Kryminalni z Komisariatu Policji I w Kielcach w sobotę wymierzyli cios w narkotykowy proceder. W ręce mundurowych trafił 24- letni mieszkaniec miasta, który posiadał przy sobie blisko 100 gramów marihuany.

Wiadomości 0 Comments

SZKOLENIE DLA POLICJANTÓW

Wczoraj w sali odpraw Komendy Miejskiej Policji w Kielcach odbyło się szkolenie zorganizowane przez Wydział Prewencji z zakresu m.in. zarządzania stresem, sposobach zakażenia chorobami zakaźnymi oraz czadu i ognia. Funkcjonariusze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź